Vyjádření klientů

Poděkování - Telečská 41-49, Jihlava

Dobrý den,

od září r. 2019 jste v našem domě Telečská 41-49, Jihlava budovali 5 výtahů.

Rádi bychom Vám poděkovali za velmi dobrou a kvalitně odvedenou práci Vašich pracovníků. Byli velmi obětaví, pracovití, slušní a ochotní. Zvlášť musíme poděkovat panu Liškovi, který tuto nelehkou práci řídil, aby vše klaplo. Spolupráce s ním byla výborná.

Čítať ďalej...

Poděkování - Buzulucká 2330-2331, Tábor

Reference - Buzulecká 2330-231, TáborBylo osloveno několik firem s jednotnou poptávkou. Nabídka pana Vajdíka byla cenově srovnatelná s ostatními nabídkami, ale hlavně byla bez dalších budoucích skrytých poplatků jako předražený servis, blokace rozvaděčů apod. Při výměně výtahu nebyly navíc nutné žádné větší úpravy výtahové šachty ani strojovny výtahu a nedošlo ke změně v užívání budovy.

Čítať ďalej...

Poděkování - Moskevská 2716, Tábor

Reference - Moskevská 2716, Tábor Po průzkumu nabídky se společenství rozhodlo pro nabídku zhotovitele VÝTAHY s.r.o. Při rozhodování o přijetí této nabídky společenství vycházelo z toho, že společnost VÝTAHY s.r.o. má dlouhodobé zkušenosti s rekonstrukcí obdobných výtahů v panelových domech, využívá technologií dostupných v ČR a nabízený výtah má certifikát vydaný příslušnou autoritou, kterým je osvědčována jeho shoda s platnými požadavky právních předpisů EU a ČR.

Čítať ďalej...

Poděkování - Pražského povstání 2308, 2309, Tábor

Reference - Pražského povstání 2308, 2309, Tábor S odstupem času chci zhodnotit práci Vaší firmy při demontáži starých a instalaci nových výtahů. Vyjadřuji toto hodnocení nejen za sebe, ale i za většinu uživatelů bytů Pražského povstání 2308, 2309 Tábor.

Oceňuji zejména přesné plnění úkolů z hlediska naplánování celé akce v součinnosti s dodavatelem Výtahy s.r.o. Velké Meziříčí a jejich kvalitní splnění. Celková montážní doba cca 30 dní na jeden výtah je na hraně technologických možností.

Čítať ďalej...

Poděkování - Bělehradská 2758, Tábor

Reference - Bělehradská 2758, TáborDůvodem zvolení firmy Výtahy s.r.o. bylo zejména: průhlednost a rychlost v jednání a nabídce všech prací a služeb, zkrácení doby odstavení výtahu na minimum prováděním prací o sobotách, nedělích i svátcích (celková doba mezi předáním staveniště a převzetím výtahu do užívání představovala 30 dnů, z toho jeho vyřazení z provozu pro majitele bytů 21 dnů), cena zakázky nižší nebo srovnatelná v porovnání s ostatními firmami, bezkonkurenční nabídka finančního zabezpečení prací z hlediska výše úvěru a podmínek jeho splácení a skvělá reference získaná na portálu pro tyto speciální práce.

 

Čítať ďalej...

Poděkování - Nám. M. R. Štefánika 589, Myjava

image001Vlastníci v bytovom domě Nám. M. R. Štefánika 589 v Myjave vyslovují poďakovanie spoločnosti VÝTAHY s.r.o., Vrchovecká 216, Velké Meziříčí za vysoko kvalitne odvedenú prácu pri montáži dvoch výťahov v bytovom dome. Ďakujem za ústretovosť, dobrú spoluprácu, kvalitne, pekne a v predstihu odvedenú prácu všetkým montážníkom.

Zástupca vlastníkov domu 589
Viera Michalcová

 

Poděkování - Nám. M. R. Štefánika 637, Myjava

image001 copyVlastníci v bytovom domě Nám. M. R. Štefánika 637 v Myjave vyslovují poďakovanie spoločnosti VÝTAHY s.r.o., Vrchovecká 216, Velké Meziříčí za vysoko kvalitne odvedenú prácu pri montáží dvoch výťahov v bytovom dome. Ďakujem za ústretovosť, dobrú spoluprácu, kvalitne, pekne a v predstihu odvedenú prácu všetkým montážníkom.

Zástupca vlastníkov domu 637
Anna Rášová

 

Poděkování - J. Halašu 2632, Trenčín

vytah-j-halasuVlastníci bytov v dome 2632 na ul. J. Halašu 20 v Trenčíne vyslovujú poďakovanie spoločnosti Výtahy, s.r.o., Vrchovecká 216, Veľké Medziřičí za kvalitne odvedenú prácu pri montáži výťahu v bytovom dome. Naše poďakovanie patrí Vašej firme za ústretovosť, dobrú spoluprácu s pracovníkmi v administratíve. Tiež hlavne montérom za peknú, kvalitnú a včas vykonanú prácu pri výmene výťahu.

Zástupca vlastníkov bytov
Marta Benková

 

Poděkování - Soblahovská 1104, Trenčín

thumb trencinTento rok bol pre náš bytový dom významný z hľadiska realizácie veľkého diela. A to výměny 4 ks výťahov typ TOV 400. Na realizáciu diela sme si vybrali Vašu firmu a sme radi, že sme sa nezmýlili a profesionalita vašich pracovníkov sa potvrdila.

Čítať ďalej...

Poděkování - K. Šmidkého 4, Trenčín

Vlastníci v bytovom dome K. Šmidkého 2936/4 v Trenčíne vyslovujú poďakovanie spoločnosti VÝTAHY s.r.o. za dobre a kvalitne odvedenú prácu pri montáži výťahu TOV 400/1, 10/10-(prechodný).

Ďakujem za spoluprácu, ochotu, kvalitnú a dobre odvedenú prácu všetkým montážnikom.

Zástupca vlastníkov domu 2936/4
Agnieszka Vašek

Poděkování - L. Novomeského 1, Trenčín

Vlastníci bytového domu na ulici L. Novomeského č. 1 v Trenčíne vyslovujú úprimné poďakovanie spoločnosti VÝŤAHY s.r.o., Vrchovecká 216, Velké Meziříčí za vysoko kvalitne vykonanú prácu pri montáži výťahu v bytovom dome.

Ďakujem za flexibilnú spoluprácu, kvalitne a v predstihu odvedenú prácu všetkým montážnikom.

Zástupca vlastníkov domu Dušan Uhlík